Foça Gezilecek Yerler

Bornova Oto Kiralama

İzmir de Gezilecek Yerler

Foça Gezilecek Yerler
Foça Gezilecek Yerler – İzmir Oto Kiralama

Foça, İzmir ilinin kuzeyinde olan bir ilçesidir. Yüz ölçümü 228 km’dir. Merkeze olan uzaklığı ise 22 km kadardır. Toplam nüfusu ise 44,500 dür. İnanılmaz güzel gezilebilecek yerleri bulunmaktadır. Foça İzmir’in popüler yerlerinden biridir. Şimdi sizlere burada gezilecek yerlerden bahsedeceğiz. İşte Foça da gezilecek yerler aşağıdaki gibidir.Foça Gezilecek Yerler serisi devam ediyor.

Eski Foça sokakları

Nostalji sevenlerin çok beğendiği bir yerdir. Evleri taşlardan yapışmıştır. Cıvıl cıvıl insanlar ile dolu bir yerdir. Dış görünüşü çok güzeldir. Kapıları renkli boyanmıştır ve birbirinden güzel süsleri bulunmaktadır. Foça ya gelindiğinde bu sokakları görmeniz önerilmektedir.

Beş kapılar kalesi ve surları

Bu kalenin muhteşem görüntüsü vardır. Görüntüsü herkesin dikkatini çekmektedir. Küçük denizden bakıldığında kolaylıkla görülebilen bir yerdedir. Akşamları kalenin yan kısmına satıcılar gelmektedir ve tezgâhlarını kurmaktadır. Ziyaret edilmesi tavsiye edilir. Foça Gezilecek Yerler serisi devam ediyor.

Eski Foça limanı

Eski Foça limanının diğer adı küçük denizdir. Buraya geçmek için orada sırası ile dizilmiş kafeleri geçmeniz gerekmektedir. kafeleri geçtikten sonra Foça limanına ulaşacaksınız. Foça Gezilecek Yerler serisi devam ediyor.

Koz beyli köyü

Taş evlerden yapılan evler bulunmaktadır. Tarihi görüntüsü ile insanları kendine hayran bırakır. Bu arada Şakir in yeri isimli dışarda oturup çay kahve içeceğiniz yer bulunmaktadır. Güzel bir yerdir. Bu yerin özelikle közde kahvesi muhteşem olmaktadır. Bu sebeple mutlaka bir közde kahve içmenizi tavsiye ederiz.

Foça adaları tekne turu

Muhteşem bir gün geçirmek istiyorsanız mutlaka tekne turu yapmalısınız. Tekne ile siren kayalıkları ve tekne adası gezilmektedir. Tekneye binmek ücretlidir. Bir kişinin ücreti 2020 de 50 TL. Foça Gezilecek Yerler serisi devam ediyor.

Siren kayalıkları

İnanılmaz güzel bir görüntüsü vardır. Bu görüntüsü karşısında şok olacaksınız ve kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Burada fok balıkları yaşamaktadır. Fakat burada denize girmek yasaklanmıştır. Foça Gezilecek Yerler serisi devam ediyor.

Athena tapınağı

Görselliği bakımından çok beğenilmektedir. Turistlik bir alandır. Yaz aylarında turistler tarafından ziyaretine sıklıkla gidilmektedir. Foça Gezilecek Yerler serisi devam ediyor.

Yel değirmenleri

Çok eski dönemlerde yapılmıştır ve oldukça eskidir. Tarihi hatırlattığı için tarih severler tarafından çok fazla gidilmektedir. Mutlaka sizde gidip ziyaret etmeniz önerilmektedir. Foça Gezilecek Yerler serisi devam ediyor.

Çanak koyu

Foça’ya 3 km uzaklıkta olan bir yerdir. Güzel bir yerdir fakat sessiz sakindir. Çünkü insanlar burayı çok fazla keşif edememişlerdir. Bu sebeple de ziyaretçisi azdır. Foça Gezilecek Yerler serisi devam ediyor.

Fatih cami

Foça’da bulunan bir camidir. İbadet etmek isteyenler için tercih edilebilir. Foça Gezilecek Yerler serisi devam ediyor.

Frigya tepesi

Romantik bir gün geçirmek için akşam saatlerinde gidilmesi tavsiye edilir. İnanılmaz güzeldir. Gidip görmeniz önerilir. Foça Gezilecek Yerler serisi devam ediyor.

Sazlıca plajları

Foça’da bulunan en temiz ve berrak renge sahip olan denizi vardır. Burası çok bilinen ve tercih edilen bir plajdır. Sizde temiz plaj arayışındaysanız mutlaka bu yeri tercih etmelisiniz. Girişlerde ücret alınmamaktadır. Fakat şezlong ve şemsiyeler ücretlidir. Foça Gezilecek Yerler serisi devam ediyor.

Hanedan beach

Çok güzel bir plajdır. En önemli özelliği yeme içme tesisinin olmasıdır. Herkes tarafından çok beğenilmektedir. Özellikle bu plaj gençlerin beğenisini toplamaktadır. Foça Gezilecek Yerler serisi devam ediyor.

Mersinaki koyu

Buradaki plajda kum ve deniz çok temizdir. Temiz olması sebebi ile en çok tercih edilenler arasındadır. Denizin dibine bakıldığında deniz dibi rahatlıkla görülmektedir.

Kayalar cami

Beş kapılar kalenin yukarı kısmında bulunan bir camidir. Manzarası muhteşemdir. Çok eski zamanlarda yapılmıştır. İbadet etmek isteyenlerin hizmetine her zaman açıktır. Foça Gezilecek Yerler serisi devam ediyor.

Foça fener

Deniz manzarasına bakarak bir şeyler içmek isteyen kişiler tarafından tercih edilir. İnanılmaz bir görüntüsü vardır. Bu sebeple mutlaka Foça fenere uğramadan gitmemeniz tavsiye olunur. Foça Gezilecek Yerler serisi devam ediyor.

Foça pazarı

Bu Pazar genellikle Salı günleri kurulmaktadır. Burada giysi, sebze ve meyve satılmaktadır. Sebze ve meyveler burada organik ve doğal olarak satılmaktadır. Mutlaka burayı gezip doğal ürünlerinden almadan geçmeyiniz. Foça Gezilecek Yerler serisi devam ediyor.

Foça Oto Kiralama

Foça da arabasız kalmayın. Çoğunlukla gezilecek yerler birbirinden bağımsız olduğu için araçsız Foça da gezmek oldukça zordur. Zet Rent A Car olarak sizlere Foça da da hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Uzman ekibimiz ve araç kadromuz ile Foça Oto Kiralama konusunda her zaman yanınızdayız. Hemen buradan istediğiniz aracın müsaitlik durumunu kontrol edebilir ve buradan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Daha fazla araç için lütfen buradan seçeneklerinizi inceleyebilir oto kiralama konusunda bilgi edinmek için blogumuzu inceleyebilirsiniz.

Bornova Oto Kiralama

10 yılı aşkın süredir Bornova da subelerimizden asla olumsuz eleştiri almadan ve kazandığımız her müşteriyi daimi müşterimiz yapmayı planlayan ve bu yolda emin adımlarla ilerleyen Zet Oto Kiralama ( Zet Rent A Car ) İzmir de birçok bölgede 7 / 24 hizmet vermektedir. Bornova Oto Kiralama konusunda bornova halkı olarak tereddüte yer vermeden gönül rahatlığıyla araç kiralama konusunda yardım alan her müşterimiz bu hizmeti tekrar etmekten gurur duyar. Uzman ekibimiz ve araç kadromuz ile Bornova Oto Kiralama konusunda her zaman yanınızdayız. Hemen buradan istediğiniz aracın müsaitlik durumunu kontrol edebilir ve buradan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Daha fazla araç için lütfen buradan seçeneklerinizi inceleyebilir oto kiralama konusunda bilgi edinmek için blogumuzu inceleyebilirsiniz.

Pratik ve Hesaplı

İnsanlar otomobil satın almakla uğraşmak istemedikleri zaman araç kiralama hizmetine başvurup diledikleri araçları kiralamaktadırlar. İzmir Oto kiralama olarak durumun farkındayız.

Araç kiralamak hem ekonomik yönden hem de zaman açısından otomobil kullanıcılarına mantıklı gelmektedir. Otomobile sahip olmayan bireyler için şehirler arası seyahatler dert haline gelmektedir.

Otobüsler ile yolculuk yapmak, uzun seyahatlere çıkmak ve toplu taşıma araçlarını kullanmak her açıdan insanları zorlamaktadır. Bu tip durumlarda insanlar araç kiralama hizmetine başvurmaktadır. Araç kiralamak hem pratik hem de hesaplı bir çözüm oluşturmaktadır. Bu pratik ve kolay çözüm insanlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Araç kiralamak bireylerin istedikleri araçlara istedikleri süre zarfında uygun fiyatlara sahip olabilmeleri anlamına gelmektedir.

Araç Kiralarken Aranan Kriterler

Araç kiralama hizmeti uzun süredir insanlar tarafında tercih edilen ve sık kullanılan bir hizmettir. Bu hizmet hemen hemen herkes tarafından kullanılmakta ve insanlar sıkça araç kiralama firmalarından araç kiralamaktadırlar. Ancak her işte ve her hizmette olduğu gibi bireylerin akıllarında araç kiralarken aranan kriterler bulunmaktadır.

Bu aranan kriterler araç kullanıcılarının kafasındaki soru işaretleri anlamına ve firmadan, otomobilden ne beklediği anlamına gelmektedir. Bornova oto kiralama olarak durumun farkındayız.

Öncelikle araç kiralamak isteyen bireyler firmaya güven duymak istemekte ve bu hizmeti almadan önce güvenilir bir rent a car aramaktadır. Güvenilir bir firma bulduktan sonra fiyat ve performans oranın düşünmekte ve en mantıklı olanını tercih etmektedir. Bu özellikler müşterilerin aradığı kriterlerin başında olmaktadır.

Araç Kiralarken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Pratik ve hesaplı bir çözüm olan araç kiralama hizmeti müşteriler tarafından sık sık kullanılan bir hizmet olmaktadır. Bu hizmeti kullanan müşteriler belirli kriterler doğrultusunda firmalar ve otomobiller arasında seçim yapmaktadırlar. Güvenilir ve fiyat performans açısından bekleneni veren araçlar bulunduktan sonra dikkat edilmesi gereken hususular bulunmaktadır. Bunlar araç kiralayanları memnun eden belirli hizmetler olmaktadır. Örneğin aracı kiralayan bir müşteri 24 saat destek talebi de aramaktadır. Bu yüzden 7/24 ulaşılabilir rent a car firmalarını tercih etmektedirler. Firmamız yedi gün 24 saat müşterilerine hizmet vermektedir. Uygun fiyatlar temiz ve kaliteli araçları Zet Rent A Car firmasında bulabilirsiniz.

Ayrıca blog yazılarımız için https://zetotokiralama.blogspot.com/ ziyaret edebilirsiniz.

Kriterleriniz Firmamız İçin Önemli

Yıllardır süre gelen hizmetimizde en büyük önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyeti olmuştur. Bu amaçla yola çıktığımız günden bu yana müşterilerimizin aradığı bütün kriterleri karşılayarak onları memnun etmekteyiz. Firmamız uygun bir araç kiralama şirketidir.  Her bütçeye uygun araçları bünyesinde barındıran firmamız birbirinden farklı model seçenekleriyle müşterilerine hizmet vermektedirler. Aracı kiraladık gerisine karışmayız gibi bir iş mantığıyla değil aracı kiralamadan önce, kira sürecinde hatta kiraladıktan sonra bile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Firmamıza 7/24 ulaşabilir ve destek alabilmektesiniz. Araç kiralarken gerekli sigorta hizmetlerinizi de tamamlamaktayız. Birbirinden farklı modellerimiz ile müşterilerimize çok sayıda araç seçeneği sunan firmamız sizleri memnun etmeye devam etmektedir. Kriterleriniz firmamız için önemli!

Bornova Oto Kiralama için ; https://www.zetrentacar.com/ bornova-oto-kiralama

İzmir Oto Kiralama için ; https://www.zetrentacar.com/

Blog için ; https://www.zetrentacar.com/ blog

İnstagram adresimiz için ; https://www.instagram.com/zetotokiralama

Hemen Ara