Araç Kiralama

Bornova Oto Kiralama

Otomobiller günlük hayatımızın vazgeçilmezi haline gelmektedir. Öyle ki araçlarla seyahatlere çıkar, tatillere gider ve günlük işlerimizi bile hallederiz. Ancak araba almak istemeyen ya da henüz bir otomobil sahibi olmayanlar için saatlik, günlük, haftalık ve aylık periyotlar ile araç kiralamaları mümkündür.

Müşteriler kiraladıkları araçlar ile çevre illere ya da yakın yerlere gidebildikleri gibi uzak bölgelere de gidebilmektedirler. Bu sebeplerle kiraladıkları araçlarda iyi bir performans aramaktadırlar.

Kaliteli performanslara sahip araçların yanında aynı zamanda kiraladıkları araçların bütçelerine uygun olmalarını istemektedirler araç kiralamak isteyen vatandaşlar. Temiz ve problemsiz araçları tercih etmeye çalışan müşterilerin araç kiralama da aradıkları en önemli detay bütçeye uygunluktur. Her bütçeye uygun araçlar firmamızda bulunmaktadır. Siz de bütçenize uygun araçları firmamızda bulabilir ve kiralayabilirsiniz.

Araç Kiralamak

Geçmişten günümüze araç kiralamak insanlar tarafından sık kullanılan bir hizmet olmuştur.

Bornova Oto kiralama  olarak otomobillerin bir ihtiyaç haline gelmiş ve hemen hemen herkes tarafından kullanıldığının farkında olunmaktadır. Otomobillere ihtiyacımızın olduğu bir dönemde araç kiralama hizmeti yardımımıza koşmuştur. Birbirinden farklı araçlar içerisinde isteklerinize uyan her aracı kiralama imkanına sahipsiniz.

İzmir Oto kiralama olarak birbirinden farklı araçlar ile sizlere hizmet veren firmamız her ihtiyacınıza cevap verebilmektedir. Araç kiralama hizmetinde sizlere güven vermektedir. Araç kiralama bir diğer adıyla rent a car hizmeti firmamız tarafından uzun süredir müşterilerine sunulmaktadır. Kaliteli alt yapısı ve birbirinden farklı seçenekler ile müşterilerinin memnun eden firmamız araç kiralama öncesinde ve sonrasında verdiği hizmetler ile kalitesini de göstermektedir.

Müşterilerin Tercih Ettiği Araçlar

Zet Rent a Car olarak müşterilerimize yıllardır süre gelen kaliteli ve güvenilir hizmet vermekte ve vermeye devam etmekteyiz. Bornova Oto kiralamanın yanı sıra  Alsancak, Urla gibi pek çok yerde bayilerimiz bulunmaktadır. Kaliteli alt yapımız ve çeşitli bölgelerde verdiğimiz hizmetler ile müşterilerimize çok sayıda araç seçeneği sunmaktayız. Kalitesi ve konforuyla Fiat Egea müşterilerimiz tarafında sık sık tercih edilen araçlarımızdan biridir. Citroen C3, Peugeot 301 gibi araçlar da müşterilerin tercih ettiği araçlar arasında yer almaktadır. Yakıt tutarı daha düşük olması sebebiyle dizel araçlar müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Firmamız bünyesinde çok sayıda dizel araç bulundurmaktadır. Bornova oto kiralama konusundaki tecrübesiyle Zet Oto kiralama tüm İzmir de sizler için son model bir çok aracıyla hizmet etmektedir. Bizi arayarak hemen iletişime geçin ve size sizin ruhunuzu yansıtacak aracı hizmetinize sunalım. Bütçe dostu araçlarla her zaman yanınızda olmaktan büyük gurur duyuyoruz. Uzman ekibim ve profesyonel kadromuz ile 7 / 24 İzmir in her yerinden için varız.

Kiralık Otomobil Modelleri

Firmamız farklı bölgelerde pek çok araç modelleriyle müşterilerine hizmet vermektedir. Her bütçeye uygun her modelde araçlara firmamız sayesinde sahip olabilmektesiniz. Müşteri memnuniyeti çatısı altında müşterilerine hizmet vermeye devam eden firmamız araç kiralarken aradığınız bütün kriterleri sizlere sunmaktadır. Birbirinden farklı modelde benzinli ve dizel araçlara sahip olabilirsiniz. Her bütçeye uygun dizel ve benzinli araçlar firmamız bünyesinde barınmaktadır. Renault’dan Opel Astra’ya kadar elimizde birbirinden farklı kiralık otomobil modelleri bulunmaktadır. Araç modellerimiz dışında sizlere kiralama modeli olarak da farklı seçenekler sunmaktayız. İstediğiniz araçları istediğiniz süre zarfında kiralayabilmektesiniz. Günlük, haftalık ve aylık periyotlarla araç kiralayabileceğiniz gibi saatlik araç kiralama hizmeti de müşterilerimize sunulmaktadır.

Biz Kimiz?

Biz Kimiz? Biz 2013 yılında İzmir Bornova’da Zet Rent A Car Adıyla müşterilerine hizmet vermeye başlayan bir araç kiralama firmasıyız. Sunduğumuz hizmetler ve verdiğimiz güvenle araç kullanıcılarının her zaman bir numaraları tercihi olmuş firmamız artık pek çok semtte ve havaalanlarında da verdiği hizmetler ile müşterilerini memnun etmeye devam etmektedir. Birbirinden farklı kaliteli ve temiz araçlar ile firmamız araç kiralayanların kriterlerini karşılamaya devam etmektedir. Verdiği kaliteli hizmetler ile müşterilerini memnun eden firmamız kısa sürede İzmir’de adını duyurmayı başarmıştır. Siz de araç kiralamak istiyorsanız ve verdiğiniz ücretlerin karşılığını kaliteli bir şekilde almak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz.Buradan bizimle iletişime geçebilir , araçlarımız için burayı inceleyebilirsiniz.

Bornova Oto Kiralama için ; https://www.zetrentacar.com/ bornova-oto-kiralama

İzmir Oto Kiralama için ; https://www.zetrentacar.com/

Blog için ; https://www.zetrentacar.com/ blog

İnstagram adresimiz için ; https://www.instagram.com/zetotokiralama

Hemen Ara